Prekių pirkimo ir pardavimo taisyklės

PREKIŲ UŽSAKYMAS

Norėdami užsisakyti kenboutique.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami langelį, esantį dešinėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.

Visas kenboutique.lt prekių asortimentas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas: moterims, vyrams, vaikams. Pastarosios skirstomos į subkategorijas, pagal prekių tipą (pvz.: Vaikams-> striukes, batai ir tt.) Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą.

UŽSAKOMOJI PREKĖ
Yra galimybė iš anksto užsisakyti prekes, kurių šiuo metu parduotuvėje neturime.

NUOLAIDOS KUPONAI
Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „PRITAIKYTI“ ir įsitikinkite, kad prekėms, kurioms turėjo būti pritaikyta nuolaida, turi mažesnę kainą.
Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite pirkimą spausdami „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

ATSISKAITYMO BŪDAI
Užsakymo formoje rasite šiuos atsiskaitymo būdus:

  1. El. bankininkystė
  2. Atsiskaitymas grynais arba kortele mūsų parduotuvėse.
  3. Paypal
  4. PaySera
  5. Swedbank