Grąžinimo ir Pristatymo Sąlygos

GRĄŽINIMAI

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Gražinant prekes, prekių gabenimo išlaidas padengia pirkėjas.

Neišpakuotas, netikusias ar brokuotas prekes, užsakytas iš kenboutique.lt, grąžinti galima per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms).

Negali būti grąžintos arba keičiamos šios prekės – apatinis trikotažas; maudymosi kostiumėliai; glaudės, pėdkelnes, kojinės, pižamos, vaikiški drabužiai iki 86cm.

Grąžinti galima šiais būdais:

 1. Nemokamas grąžinimas artimiausioje Kenboutique fizinėje parduotuvėje.
 2. Gražinimas per LP EXPRESS ar bet kokį kitą paštomatą. Susisiekite su mumis.

   Keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

   Užsakymo atšaukimas ir grąžinimas perkant dovanų kuponą:

   • Užsakymo atšaukimo atveju pinigai grįš į tą patį dovanų kuponą, kuriuo apmokėjote atliekant užsakymą
   • Norint užsakymą grąžinti, bus sukurtas naujas dovanų kuponas, į kurį bus pervesta grąžinta dovanų kupono suma.

   Parduotuvės taisyklės

   PREKIŲ UŽSAKYMAS

   Norėdami užsisakyti kenboutique.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami langelį, esantį dešinėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.
   Visas kenboutique.lt prekių asortimentas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas: moterims, vyrams, vaikams. Pastarosios skirstomos į subkategorijas, pagal prekių tipą (pvz.: Vaikams-> striukes, batai ir tt.) Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
   Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą.

   UŽSAKOMOJI PREKĖ

   Yra galimybė iš anksto užsisakyti prekes, kurių šiuo metu parduotuvėje neturime.

   NUOLAIDOS KUPONAI

   Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „PRITAIKYTI“ ir įsitikinkite, kad prekėms, kurioms turėjo būti pritaikyta nuolaida, turi mažesnę kainą.
   Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite pirkimą spausdami „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

   ATSISKAITYMO BŪDAI

   Užsakymo formoje rasite šiuos atsiskaitymo būdus:

   1. El. bankininkystė
   2. Atsiskaitymas grynais arba kortele mūsų parduotuvėse
   3. Paypal
   4. PaySera

    PRISTATYMO SĄLYGOS

    Visi užsakymai yra išsiunčiami per 48 val. nuo kliento užsakymo pateikimo. Prekės siunčiamos per Lietuvos paštą į artimiausią pašto skyrių arba į kliento nurodytą adresą. 

    Dėl svarbių priežasčių Pardavėjas turi teisę pakeisti pristatymo terminus apie tai informuodamas Pirkėją jo nurodytu elektroniniu paštu. Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje.

    Prekes pristačius Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, o Pirkėjas jas perėmė, neatsižvelgiant į tai, ar prekes priėmė pats Pirkėjas ar kitas asmuo, jei toks kitas asmuo pateikė prekių užsakymo numerį. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją.

    Pirkėjas pastebėjęs, jog prekės neatitinka užsakyme ar prekių aprašyme numatytų reikalavimų, įsipareigoja nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po prekių pristatymo dienos susisiekti su Pardavėju telefonu +370 (629) 15 232 arba elektroniniu paštu info@kenboutique.lt. Pardavėjas įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Pardavėjo ar jo vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės.