Privatumo politika

Šios privatumo politika taisyklės įsigaliojo nuo 2021-01-01

BENDROS NUOSTATOS

Šioje privatumo politikoje (toliau, – Dokumentas) yra pateikiama informacija apie  internetinėje svetainėje www.kenboutique.lt (toliau, – E-parduotuvė) naudojamą asmens duomenų tvarkymo praktiką ir sąlygas. Visa informacija yra pateikta išsamiai ir suprantamai, kadangi norime, jog jūs su šiuo dokumentu atidžiai susipažindintumėte ir nuspręstumėte ar sutinkate su tokiu asmens duomenų rinkimu ir naudojamu ar ne.

Šios E-parduotuvės asmens duomenų valdytojas yra MB „Ken Boutique“ (toliau – Bendrovė), įmonės kodas: 305670534, su kuriuo susisiekti galite telefonu +37062915232 arba el. paštu: kenboutique@gmail.com

Nesutikus su šiame Dokumente aprašytomis sąlygomis, deja, bet negalėsime jūsų aptarnauti bei jums padėti, kadangi šis Dokumentas yra sukurtas, pagal Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 reikalavimus (toliau – Reglamentas), kuris numato kliento ar E-parduotuvės lankytojo apsisprendimo teisę dėl asmens duomenų tvarkymo. Taip pat, jaunesni nei 18 metų, negali teikti mums jokių asmens duomenų šioje E-parduotuvėje.

 

SĄVOKOS

Dokumentas – www.kenboutique.lt  patvirtinta Privatumo Politika.

E-parduotuvė – parduotuvė, kurioje dabar lankotės.

Bendrovė – mūsų E-parduotuvės asmens duomenų valdytojas, kuriam sutinkate teikti ir perleisti savo asmens duomenis trečioms šalims.

KAM YRA TAIKOMAS ŠIS DOKUMENTAS?

Šiame dokumente numatytos sąlygos bus taikomos kiekvieną kartą lankantis mūsų E-parduotuvėje bei naudojantis teikiamomis paslaugomis ir turiniu, pavyzdžiui:

 • Užsiregistruojant;
 • Peržiūrint ir užsisakant mūsų siūlomas prekes;
 • Susisiekus su mumis;
 • Teikiant mums prekes ar paslaugas;
 • Bendraujant su mumis kitais būdais.

Šios sąlygos yra taikomos nepriklausomai nuo įrenginio tipo, kurio pagalba lankotės mūsų E-parduotuvėje (mobilus telefonas, planšetinis kompiuteris, kompiuteris, televizorius ar kt.).

Visi Parduotuvėje renkami duomenys yra tvarkomi ir saugomi Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatyta tvarka. Taip pat, yra naudojami galimi techniniai ir administraciniai sprendimai, kurie padeda užtikrinti, jog jūsų pateikti asmens duomenys būtų apsaugoti nuo praradimo ar neteisėto naudojimo.
Apie šio Dokumento pakeitimus mes pranešime patalpindami naują informaciją šioje E-parduotuvėje, nurodant atnaujinimo datą pačiame viršuje, kuri ir bus laikoma nauja Dokumento įsigaliojimo data.

KOKIE ASMENS DUOMENYS YRA TVARKOMI IR KOKIU PAGRINDU?

Šioje E-parduotuvėje yra tvarkomi jūsų asmens duomenys, gauti vienu iš žemiau pažymėtų būdų:

Klientų ir/arba mūsų tinklapio lankytojų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, banko sąskaitos duomenys), kurie naudojami šiems tikslams: paskyros registracijos formai užpildyti, prekių ar paslaugų užsakymui patvirtinti, siunčiant mums užklausos formas, grąžinant prekes;

 • Apsilankydami mūsų E-parduotuvėje, mes gauname informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį, jo tipą, technines charakteristikas, operacinės sistemos versijas, naudojamos naršyklės versijas. Ši informacija yra automatiškai gaunama ir suteikiama mums jūsų naršyklės pagalba.
 • Fiksuojant IP adresus, kurie yra naudojami mūsų E-parduotuvėje tam, kad turėtume galimybę tinkamai analizuoti šią E-parduotuvę, tendencijas, stebėti vartotojų atliekamus veiksmus, bendram informacijos naudojimui.
 • Duomenys gali būti naudojami, renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais tik klientui duodant sutikimą su teise jį atšaukti atsiunčiant el.laišką.

KOKIU BŪDU YRA RENKAMI JŪSŲ AMENS DUOMENYS?

 • Apsilankant mūsų E-parduotuvėje;
 • Pateikiant užsakymą;
 • Pateikiant užklausą;
 • Sutinkant su slapukų taisyklėmis ir jų įdiegimu į jūsų įrenginį;
 • Sutikdami gauti naujienlaiškius;
 • Kitu būdų pateikiant savo duomenis mūsų Parduotuvėje.

KAIP IR KIEK LAIKO YRA SAUGOMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

 • Klientų ir/arba mūsų E-parduotuvės lankytojų pateikti asmens duomenys saugomi 3 metus nuo paskutinio pasinaudojimo
 • Esant nenumatytoms aplinkybėms, kurių metu kyla grėsmė asmens duomenų saugumui, imsimės visų priemonių apsaugoti jūsų duomenis bei nedelsiant jus apie tai informuosime.

KAM YRA PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti:

 • Tretiesiems asmenims, vykdantiems užsakymų pristatymo paslaugą;
 • Lietuvos Respublikos valstybei priklausančioms institucijoms, asmenims, kuriems yra pavesta vykdyti įstatymuose numatytas funkcijas;
 • Asmens duomenų tvarkytojams, tokiems kaip IT specialistams, E-parduotuvės ir Bendrovės administravimą teikiančioms įmonėms, apmokėjimų tarpininkams, apskaitą tvarkančiai įmonei ar asmeniui, reklamos paslaugas teikiančioms įmonėms ir kitiems subjektams, kurios padeda vykdyti mūsų veiklą.

JŪSŲ, KAIP DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS:

 • Žinoti apie jūsų asmens duomenų tvarkymą;
 • Susipažinti su mūsų asmens duomenų tvarkymo politika ir procedūra;
 • Reikalauti, kad neteisingai pateikti asmens duomenys būtų ištaisyti;
 • Reikalauti būti pamirštam, tokiu būdu sustabdant bet kokį asmens duomenų tolimesnį tvarkymą ir ištrinant turimus bei saugomus asmens duomenis;
 • Esant teisėtam pagrindui, kreiptis dėl jūsų asmens duomenų apribojimo;
 • Kreiptis dėl jūsų asmens duomenų perkėlimo, kuris gali būti atliekamas tik esant ir užtikrinant saugias technines priemones, kurios neturėtų neigiamos įtakos asmens duomenų saugumui;
 • Atsisakyti su jūsų asmens duomenų profiliavimu ir naudojimu rinkodaros tikslais. Šie duomenys gali būti tvarkomi, tik turint jūsų pateiktą aiškų sutikimą bei užtikrinant galimybę šį sutikimą atšaukti bet kokiu metu;
 • Pateikti skundą dėl asmens duomenų tvarkymo kompetentingai institucijai, jeigu manote, kad Jūsų asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant teisės aktų reikalavimus.

SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMAS

Siekiant pagerinti jūsų naršymo mūsų tinklapyje kokybę, naudojami slapukai (angl. cookies).

Slapukai – informacijos elementai, saugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį mūsų tinklapio lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi istoriją, pritaikyti tinklapio turinį, užtikrinti sklandų tinklapio veikimą, taip pat gali leisti stebėti lankymosi tinklapyje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie tinklapio lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo tinklapį tobulinti, padaryti jį patogesniu naudojimui.

Jūs galite bet kada pakeisti nustatymus savo įrenginiuose ir ištrinti įrašytus slapukus. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite savo naršyklėje slapukus išjungti. Išsamesnės nepriklausomos informacijos apie slapukus galite rasti kitose interneto svetainėse, pvz., http://www.allaboutcookies.org, kur rasite informacijos apie tai kaip išjungti slapukus, pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, paskaitykite savo telefono naudojimo instrukciją.

SUSISIEKITE

Prašymus, paklausimus  ar skundus dėl Jūsų asmens duomenų apsaugos galite pateikti el. paštu kenboutique@gmail.com  Atsakymai į tokius prašymus pateikiami ne vėliau kaip per 30 darbo dienų. Mums nepavykus jums padėti, turite teisę kreiptis į Valstybinę Duomenų Apsaugos Inspekciją.